На Хaркiвщинi 200 0kупaнmiв схoвaлися у лiсі, щоб не пoвeртaтися на пoзuцiї під Iзюмoм

0

На Харківщині 200 окупантів дезертували біля села Гороховатка, втікши в ліс. Наразі їх розшукують командири.

Про це повідомила Борівська селищна рада у Telegram. Зазначається, що останніми днями територією громади проходить багато ворожих військ і техніки.

Так, у Гороховатку зайшла велика кількість російських військових, які брали участь у боях під Ізюмом. Звідти вони повернулися поранені, брудні, голодні та злі, з пошкодженою технікою.

“Розселилися по селу. Є інформація, що близько 200 рашистів після заходу в село втекли й переховуються у лісі. Їхні командири організовують пошуки дезертирів”, – розповіли в селищній раді.

Водночас із Куп’янського напрямку через Борову, Піски-Радьківські й далі в бік Донецької області йдуть “свіжі” колони окупантів.

“Такий самий рух “новобранців” відбувається з Луганської області через Чернещину, Дружелюбівку на Лиман. Частина військ залишається у лісах поблизу села Піски-Радьківські”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, станом на ранок 20 червня Росія втратила у війні проти України 33 800 осіб. За минулу добу ліквідовано близько 200 окупантів. Найбільших втрат ворог зазнав на Бахмутському і Запорізькому напрямках.