На кремлі знатно заnа лало! Термінова новина із США не на жарт налякала агресора

0

Росія відреагувала на рішення США передати Україні ще чотири реактивних системи залпового вогню HIMARS. Режим президента рф Володимира путіна висловив невдоволення посиленням ЗСУ сучасними видами зброї.

Відповідну заяву зробило посольство рф в США. На думку росії, яка розв’язала війну проти України, такі дії Вашингтона спрямовані на нібито затягування цієї війни.

“Звернули увагу на заяву Пентагону про майбутнє відправлення на Україну ще чотирьох РСЗВ HIMARS.

За цим рішенням стоїть нестримне бажання Вашингтона затягнути конфлікт за будь-яку ціну”, – йдеться у заяві посольства.

Представництво Москви стверджує, що зброя зі Сполучених Штатів нібито застосовується українською армією для “знищення міст Донбасу”.

“Теза високопоставлених представників США про те, що продукція військового призначення використовується українцями в оборонних цілях неспроможна”, – заявили в посольстві.

Раніше повідомлялося, що 8 липня президент США Джо Байден підписав наказ про надання нового пакету військової допомоги для України. Йдеться про ще 400 мільйонів доларів.

Новий пакет допомоги включає чотири додаткові реактивні системи залпового вогню HIMARS і боєприпаси до них. Зазначається, що ці РСЗВ – більш точні та досконалі, ніж ті, які вже застосовують українські військовослужбовці проти російських окупантів.

В цілому ж США планують забезпечити потреби України в озброєнні на місяці та роки наперед.

Також, за даними Пентагону, США навчили понад 100 українських військовослужбовців управлінню РСЗВ HIMARS.

Джерело