На таке здатні хіба нелюди: Росіяни через нашу перемогу на Євробаченні відповіли ракетами з підписом про переможця

0

Російських нелюдів неабияк розлютила перемога України на Євробаченні у Турині. Але ще більше їх зачепив заклик лідера Kalush Orchestra Олега Псюка врятувати Маріуполь.

“Порятунок” українського міста та заводу “Азовсталь”, де перебувають сотні українських бійців, у хворій уяві росіян виглядає цинічно та жорстоко.

Так, російські окупанти скинули на місто декілька потужних бомб. На них нелюди розмістили надписи:

  • Kalush, як ви й просили. На “Азовсталь”.
  • Help Mariupol, help Azovstal (саме ці слова промовив Олег Псюк після виступу у фіналі).
  • Євробачення-2022. Почув zov, в’ї**в Azov.

Відповідні фото російських бомб оприлюднив у телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Росіяни – не люди. Не звірі. Вони просто нелюди. Ціла нація (за виключенням прошарку на рівні статистичної похибки), яка втратила остаточно щось віддалено схоже на гуманізм та людяність. Ось реакція російських військових на нашу перемогу на Євробаченні-2022. І ця реакція масово радісно підтримана населенням недоімперії,
– написав Андрющенко.

“Порятунок” Маріуполя від росіян / Фото Петра Андрющенка

Зауважимо, що 14 травня російські окупанти вперше застосували проти захисників Маріуполя фосфорні бомби. Андрющенко пояснив, що температура горіння таких снарядів біля 2 – 2,5 тисячі градусів за Цельсієм. Тож, горіння внаслідок потрапляння такої бомби зупинити майже неможливо. Це смертоносна, важка зброя, яку застосовують російські окупанти наразі проти наших бійців, які в оточені.