На жаль підтвердився невтішнuй діаrноз Алли , тому ми насолоджуємося кожною мuттю – Галкін

0

Журналіст Олег Перанов поділився подробицями ексклюзивною інформацією, яку йому повідала Примадонна кілька років тому. З’ясувалося, що здоров’я Алли Пугачової не раз давало лякаючу слабину.

Як стало відомо, у  Пугачової великі проблеми з серцем, кілька років тому вона перенесла навіть серйозну операцію. Вона була проведена в одній з клінік Ізраїлю, тоді Примадонні робили стентування для розширення судин.

Ще до шлюбу з Максимом Галкіним артистка зізнавалася, що періодично страждає від різних недуг. «Думаю, у кожної третьої людини іноді щось буває: то нога заболить, то серце раптом не так застукало. Це природно. Щось таке буває і в мене, перебої різні», — висловилася Примадонна.

Втім, навіть з найбільш катастрофічних ситуацій співачка виходила переможцем. Алла Пугачова упевнена, що її бережуть добрі духи, які чують, коли вона просить про допомогу. «У моєму житті траплялися такі важкі клінічні моменти, з таких переробок мене витягали! Але у мене дуже сильний ангел-хранитель. І є підозра, що їх двоє», — розповідала зірка.

Нагадаємо, нещодавно Алла Пугачова і Максим Галкін відсвяткували день народження своїх спадкоємців — Лізи і Гаррі. Дітям виповнилося вісім років. У Мережі з’явилося унікальне фото Примадонни в домашньому одязі поруч з великим тортом.