Накінець – то це сталося! Щойно відбулося те, чого ми так давно чекали. Термінові і надзвичайно круті новини

0

Посли країн ЄС схвалили шостий пакет санкцій проти Росії, зокрема часткове ембарго на нафту.Ми продовжуємо битися з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику

Про це повідомляє журналіст Рікард Йозвяк.

“ЄС схвалив 6-й пакет санкцій проти Росії. При цьому патріарха Кирила там немає. Його виключили на вимогу Угорщини”, – повідомив журналіст.

Фото 2 — Євросоюз остаточно схвалив шостий пакет санкцій проти Росії

Як повідомляє Reuters, шостий пакет санкцій включає часткове нафтове ембарго – заборону на імпорт нафти, що перевозиться морем (але не трубопроводами)

Також санкції відключать Ощадбанк від системи SWIFT.

Крім того, будуть і нові персональні санкції ЄС, під які потраплять представники силових структур із РФ, бізнесмени, представники ЗМІ (але там не буде патріарха Кирила, якого прибрали з списку санкцій на вимогу Угорщини ), але там буде Аліна Кабаєва.

Очікується, що повний перелік нових санкцій буде опубліковано у п’ятницю, після чого вони набудуть чинності.

Зазначимо, як заявили в Офісі президента, останніх санкцій Європейського союзу щодо країни-агресора Росії, які забороняють більшу частину імпорту її нафти, “недостатньо”, а темпи санкцій досі були надто повільними.

Заборона на імпорт сирої нафти з РФ до ЄС почне діяти через півроку після набуття чинності санкцій, а заборона на нафтопродукти, залежність Європи від яких, зокрема, з постачання дизеля з РФ, особливо велика – через 8 місяців.

При цьому на постачання нафти через трубопровід “Дружба” до Угорщини санкції не поширюються .