Нардепи аплодували стоячи! Присутній навіть Зеленський – 344 “ЗА” і доленосне голосування. Тепер все буде по-іншому

0

Верховна Рада підтримала звернення до Палати представників та Сенату Конгресу США про визнання Росії державою-спонсором терорuзму.

За відповідний проект ухвали №7341 проголосували 344 депутати, повідомив член фракції «Голос» Ярослав Железняк у телеграм-каналі у вівторок.

Українські парламентарії привалили Палату представників і Сенат Конгресу США посилювати санкції проти Російської Федерації і держав, які з нею співпрацюють, і підтримують її терористичний режим, зокрема санкціями, передбаченими відповідно до статусу держави-спонсора тероризму.

Відразу після цього рішення Зеленський прибув в раду:

Водночас у Раді наполягають на необхідності вести санкції проти урядових та ділових кіл, політичних партій РФ, які підтримують війну проти України.

Народні депутати України також виступають із закликом визнати терористичними організаціями незаконні утворення так звані «ЛНР» та «ДНР», а також збройні сили Російської Федерації, зокрема, враховуючи ті звірства, які вони чинили та вчиняють в Україні, які супроводжуються особливою жорстокістю, розстрілом мирного населення, масовими згвалтуваннями жінок, чоловіків та дітей, а також створення умисних умов для гуманітарної катастрофи.

Крім того, український парламент закликав Палату представників та Сенат Конгресу США підтримувати всі запропоновані ініціативи щодо системного та максимального надання оборонної, санкційної, фінансової та гуманітарної підтримки Україні, які допоможуть державі протистояти у війні проти держави агресора – Російської Федерації.