Нарешті хороша звістка! Є результат бuтвu за С0ледар – Прuгожuн в істерuці: Це була 0стання надія. Штурmу кlнецb!

0

Соледар…

Пригожин розхвалився, розгордився, а здавалося б, з чого? Зібрав залишки свого війська під Бахмутом, боєздатні підрозділи і попросивши прикриття тилу від морф, кинув своїх зеків на Соледар. Результат?

За результатами штурму Соледара практично всі підрозділи ПВК “Вагнер”, які брали участь у штурмі, втратили свою боєздатність. Відновити її в найкоротший термін можливості немає – стільки зеків ще не зібрали. На Бахмутський плацдарм тягнуть чмобіків, оскільки битву за Бахмут їм не виграти. Про це пише український військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

І це на тлі відсутності повного контролю над Соледаром. Північно-західна частина міста, за якою починаються лінії оборони ЗСУ і на штурм яких загарбники вже не мають ресурсу, так і залишилася для окупантів недосяжною, незважаючи на їхні інтенсивні реляції.

Ось уже більше доби пригожинські ресурси і розмовляючі голови всіляко прикрашають ситуацію в Соледарі, намагаючись надати втраті останнього боєздатного ресурсу, в битві за невелике містечко, якоїсь епічної значущості.

А поки що в інформаційному середовищі Росії поширюють ура-патріотичні рефлексії, Суровікін заганяє в пригожинський курник своїх чмонів, чого до того ніхто не робив, адже межі курника – священні! Але інакше ніяк, адже Соледар виконав поставлене завдання і продовжує…

Таким чином, побачили ви це чи ні, але Соледар став не просто м’ясорубкою для колосального пригожинського ресурсу, а й відправною точкою для піку самого півнячого генерала. Адже реляції дуже швидко зійдуть нанівець, на тлі ганьби, що дуже складно приховується – підсумував Коваленко.

Зазначимо: Триває триста двадцять друга доба російського широкомасштабного вторгнення.

Протягом доби противник завдав 2 ракетних та 22 авіаційних ударів. Здійснив 18 обстрілів з реактивних систем залпового вогню, зокрема і по цивільній інфраструктурі.

Загроза авіаційних та ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури залишається на всій території України. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ

Зазначається, що основні зусилля противник зосереджує на спробах повного захоплення Донецької області, проводить наступальні дії на Бахмутському напрямку. Намагається взяти під контроль місто Соледар та шляхи постачання наших підрозділів, зазнає великих втрат, бої тривають.

Також, безуспішні наступальні дії окупанти ведуть на Авдіївському напрямку. На Куп’янському та Новопавлівському напрямках ворог намагається покращити тактичне положення, а на Лиманському, Запорізькому та Херсонському – обороняється.

На Херсонському напрямку противник не припиняє тероризувати жителів населених пунктів вздовж правого берега річки Дніпро. Обстрілів з реактивних систем залпового вогню та ствольної артилерії зазнали Дудчани, Степанівка та Херсон.

Повідомляється, що у населених пунктах тимчасово захопленої території Херсонської області російські загарбники посилюють режимні заходи, перевіряють місцеве населення. Особлива увага приділяється мобільним телефонам.

Посилюється тенденція переповнення медичних закладів у тимчасово окупованих населених пунктах пораненими російськими окупантами. Так, станом на 9 січня, тільки у місцевій лікарні Марківки Луганської області додатково розгорнуто 100 ліжко-місць.

За наявною інформацією, прикордонна служба фсб російської федерації з 09 січня цього року ввела в дію наказ про забезпечення обмежень щодо виїзду за кордон громадян, які придатні до військової служби.

Українська авіація протягом доби завдала тринадцять ударів по районах зосередження окупантів та три удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів ворога.

Окрім того, наші захисники збили російський гелікоптер Ка-52, а також два розвідувальних БпЛа, тип яких уточнюється.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили ворожий пункт управління, чотири райони зосередження живої сили та військової техніки противника, а також три склади боєприпасів.

Підтримуйте Збройні Сили! Разом переможемо! Слава Україні!