Народ, а може хватить наблюдати, як гuне цвіт та еліmа нації? Давайте нарешті або давайте нам зброю, щоб зупuнити аrресора або ставайте поруч з нами і також воюйте, все по справедливості!

0

“Давайте скажемо правду і перестанемо себе обманювати. 24 лютого Путін розпочав третю світову війну. А захоплення України він планував як розминку для своєї армії, як акт залякування для колективного Заходу.

Те, що по Європі зараз не їздять російські танки, і їхню землю не топче російський чобіт – це заслуга винятково наших військових. На превеликий жаль але війна швидко не закінчиться.

У Путіна достатньо зброї, в їхніх тюрмах достатньо гарматного м’яса, яке їм легше утилізувати, чим утримувати, це набагато дешевше. Путін добровільно не відведе війська з України. Тому, що це спочатку буде його політична, а потім і фізична смерть

Наші хлопці боронять не тільки Україну, а вони боронять увесь цивілізований світ. Тому для мене не зрозуміло, чому до цього часу колективний Захід не надав нам достатньої кількості високоточної, далекобійної, суперсучасної зброї, яка могла б поставити крапку в цій війні.

Чому ви всі спостерігайте як гине еліта нашої держави? Це війна до останнього українця? Я з цим не погоджуюся! Ви або дайте нам зброю, щоб зупинити агресора або ставайте поруч з нами і також воюйте. Ми воюємо не тільки за себе, ми воюємо за весь цивілізований світ”, – говорить чоловік на відео.

Якщо відео в статті не відображається, тоді його можна переглянути безпосередньо за цим посиланням.

А ви погоджуєтесь з думкою?