Народний улюбленець Кім не добираючи слів повідомив таку радісну звістку з Миколаївщини: шалений успіх – сльози щастя

0

Миколаївська область позбавляється статусу такої, що воює, залишилися окупованими лише три населених пункти на Кінбурнській косі.

Про це заявив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім у Telegram.

“Менше прильотів у нашій області. Працюємо щодо відновлення регіону, відновлення деокупованих територій. Є хороші новини щодо світла, нам допомагають інші області, які надіслали додаткові бригади”, – розповів Кім.За його словами, у Миколаєві та області розчищають дороги, щоб полегшити проїзд.

“У нас там залишилося три населених пункти на Кінбурнській косі для того, щоб ми зовсім, навіть юридично, вийшли зі стану області, що воює”, – сказав Кім.

Як повідомив глава ОВА, електрика в області поки що є, система витримує. Влада посилює охорону енергетичних об’єктів та систему ППО.

На Миколаївщині місцева влада працює над відновлення електропостачання та захистом об’єктів критичної інфраструктури.

“Є гарна новина щодо світла нам допомагають інші області, які надіслали додаткові бригади. Також ми допомагаємо Херсону, щоб там з’явилося світло. Будемо надсилати додаткові автобуси, додаткову техніку для розмінування”, — сказав Віталій Кім.

Через бойові дії станом на 22 листопада без електропостачання, водопостачання, водовідведення 87 населених пунктах (у трьох – частково) Баштанського та Миколаївського районів.

“Світло в нас є. Робимо все, щоб воно було у нас і надалі, наша система витримає. Ми посилюємо охорону та засоби протиповітряної оборони біля об’єктів критичної інфраструктури”, — розповів Кім.

Джерело:korupciya.com