Наш знаменитий актор-укpаїнець врешті вuйшов на зв’язок: Пашuнін Анатолій зараз nеpебуває на nередовій pазом з іншuми захисниками

0

Доброволець нещодавно вийшов на зв’язок із підписниками, зазначивши, що він і його друзі триматимуся стійко до останнього.

Анатолій Пашинін – знаменитий актор, який віддав усе, що мав задля перемоги України. Замість камери та сцени обрав окоп та автомат. Анатолій народився в Україні, але поїхав навчатися, жити та працювати у рф.

У нього паспорт іншої держави. Але кожен може лише позаздрити його любові до Батьківщини, до рідного краю, адже родом він з міста Світловодськ.

Коли почалася війна на Сході – Анатолій відкрито допомагав українським військовим грошима. А коли вони закінчилися – сам пішов на фронт під позивним «Дублер».

Люди від щирого серця подякували акторові за його громадянську позицію та захист українського народу. Вони додали, що артистові дуже підходить форма. «Чудовий актор.

Думаю після всіх подій він буде дуже знаменитий», «Щойно повернеться, він обов’язково в Україні зніматиметься в кіно і буде популярним актором.

Дуже добрий, вродливий чоловік. Все в нього буде добре», «Прекрасна людина з правильною позицією. А потім знайдуться для вас ролі в українському кінематографі», – зазначили користувачі мережі в коментарях.

Разом до перемоги! Хочеться тільки побажати Анатолію, щоб він якомога швидше повернувся до своєї істинної професії і ми з вами побачили ще багато його ролей вже у кінематографі.

Велика подяка і гордість за українське коріння!♥️

Oleg Vyshniakov