Настуn на Запоріжжя! ЗСУ змелu окуnантів: відбувається немuслuме – перші деталі!

0

Наступ РФ на Запорізькому напрямку:

ЗСУ відкинули супротивника на колишні позиції У ЗСУ спростували заяви російських ЗМІ про нібито масштабний наступ армії РФ у Запорізькій області.

Жодних масштабних наступальних операцій російські війська на Запорізькому напрямі не проводять. Натомість росіяни регулярно атакують малими групами по 10 осіб і на окремих напрямках мали частковий успіх, проте на сьогоднішній день ЗСУ відкинули супротивника на колишні позиції. Таку заяву зробив голова об’єднаного прес-центру Сил оборони Таврійського спрямування Євген Єрін в ефірі національного телемарафону, коментуючи інформацію, що поширюється російською стороною, про нібито великий наступ армії РФ у Запорізькій області. За його словами, на даний момент усі позиції відновлено українською армією, ЗСУ активно завдають вогневої поразки не лише військовій техніці та складам з боєприпасами, але особовому складу російських військ.

Співрозмовник додав, що ситуація на Таврійському напрямку залишається складною, але стабільною. Про відновлення українськими військовими своїх позицій пише і Twitter-аккаунт DeepState UA. “Нам вдалося дізнатися трохи деталей. Великого наступу немає, є одночасні локальні спроби просунутися силами до 2 взводів. Спочатку ворогові вдалося потіснити наші сили на максимальній відстані в 2 кілометри, але артилерія і удар у відповідь відновили статус-кво”, – сказано в повідомленні.