Наступний пішов! Ще одна дивна смєрть ставленика РФ в ДТП: у Криму розбився екс-нардеп Ременюк

0

Інтернет видання ДЕНЬ ЮА ЗСУ ФАН із посиланням на 24 Канал повідомляє

Пропагандистські ЗМІ повідомляють, що у Криму розбився ще один колаборант Олексій Ременюк. Вони зазначають, що він намагався втекти від поліції.

РосЗМІ повідомили 10 листопада про ще одну дивну смерть в ДТП. Цього разу йдеться про ексдепутата-зрадника Олексiя Ременюка

Що відомо про чергову ДТП

ДТП сталася у Сімферополі. Голова колишньої української проросійської партії “Русь Єдина” розбився на смерть під час втечі від поліції.

Як зазначають, Ременюк їхав ввечері з дня народження свого товариша. Його зупинили працівники поліції та перевірити на стан алкогольного сп’яніння. Виявилося, що ексдепутат сiв п’яним за кермом.

Правоохоронці намагалися його затримати, однак Ременюк вирішив втекти. Як повідомляють пропагандисти, його Land Rover вийшов на зустрічну смугу на об’їзній трасі та зіткнувся з вантажівкою. РосЗМІ інформують, що він та його пасажир померли на мiсцi.

Що відомо про проросійську партію

Влітку 2022 року восьмий апеляційний адмiнiстративний суд заборонив дiяльнiсть проросійської партії “Русь Єдина”. Раніше вона мала назву “Партія політики Путіна”.

Партія була створена в червні 2003 року під назвою “Слов’янський народно-патріотичний союз”. Потім вона змінила назву на “Партія політики Путіна”, а згодом стала називатися “Русь Єдина”. Її співголова – Олексiй Ременюк, нардеп III та IV скликання. Найбільшою прихильністю партію користувалася в Криму, але набирала менше ніж 0,5%.

Самата е ретро и со торта с моусова: головні новини

Пропагандистські ЗМІ 9 листопада повідомили, що ватажок окупаційної “адмiнiстрацiї” ХерсонаКирило Стремоусов “загинув” у ДТП. Цікаво, що цього ж дня Росія заявила, що виводить вiйська з Херсону.

Спершу росЗМІ заголосили про смерть Стремоусова, потім заявили, що “не все так однозначно”, й смерть колаборанта офiцiйно ще не підтвердили.

Згодом головний гауляйтер Херсонщини Владамiр Сальдо випустив “прощальне” відео. З сумним виразом обличчя (актор з Сальдо дуже поганий) він повідомив, що Стремоусов таки все. Водночас встановили, що вiдео записали ще за 2 години до перших повідомлень про “смерть” колаборанта.