НАТО й не снuлось! Прямо в Бахмуmі: ЗСУ відбили все – нечуванuй прорuв. Окуnантів на шмаmки, місmо наше?

0

В Бахмуті з початку травня минулого року напружена ситуація, українські військові кожного дня відбивають втрати ворога. Справжні герої своєї країни – це ЗСУ, вони  організували в Бахмуті багатоешелоновану оборону і не збираються залишати місто.

Про це розповідає заступник командира батальйону “Свобода”, лейтенант Нацгвардії України Володимир Назаренко В ефірі програми Свобода Live.

“Я хотів би запевнити вас, що виходити з міста ніхто не збирається. Місто обороняють на кожній вулиці. Кожна вулиця, кожна будівля-це фортеця. Дуже хороші укріплення по всьому місту. Я не хочу розкривати, де вони, як вони облаштовані, але, повірте, багатоешелонована оборона”, – розповів Володимир Назаренко.

Назаренко додав, що якщо ворог десь на околицях міста веде зараз активні, дуже динамічні, дуже напружені бої, – а це приватний сектор і кілька багатоповерхівок теж на півдні, на сході від міста, – але в цілому в “серці” міста ворог не пройшов. Він намагається просочитися, але його там немає. Власне, “серце” міста, центр міста, західні околиці в тому числі під надійним контролем. Українські сили – господарі цього міста”,

При цьому він вказав, що в Бахмуті немає вуличних боїв, як було в Сєвєродонецьку або в Рубіжному. Крім того, він зазначив, що “ворожі сили рано чи пізно закінчаться”, і ворог вже “змушений вводити все нові і нові з’єднання після того, як попередні частини були розбиті”.

За його словами, ще на початку січня лунали заяви, що майже повністю розбита ПВК “Вагнер”, після чого росіяни “ввели десантуру”, але українці її “добре покусали, порвали”.

“Зараз вони відвели десантуру на деяких напрямках, веліли просто тримати лінію оборони. І ми знаємо, що ось останній тиждень лінія фронту була стабілізована”, – сказав Назаренко.

На його думку, росіяни зрозуміли, що “вони не здатні вести цей весняний наступ”.