“Навіть якщо їм все одно, то за те мені не все одно”: Зеленський заявив, що військовим шляхом Україна відновлювати всю свою територію не може

0

Президент Зеленський заявив, що не вважає повернення військовим шляхом всіх окупованих територій включаючи Крим та Донбас правильним рішенням, так як це може коштувати для України не одну сотню тисяч життів.

Про це він заявив в інтерв’ю нідерландському телеканалу NOS

“Для мене перемога – відновлення територіальної цілісності, абсолютно всіх територій. Я не вважаю, що військовим шляхом ми можемо повністю відновити всю нашу територію. Якщо ми вирішимо йти саме таким шляхом, то ми втратимо сотні тисяч людей”, – наголосив глава держави.

Зеленський вважає, що спочатку як мінімум потрібно повернутись до кордонів станом на 24 лютого 2022 року. Тоді Кремль буде вимушений сісти за стіл переговорів, щоб дальше вирішувати питання війни дипломатичним шляхом.

“Ми можемо воювати з РФ, але точно не до останньої людини. Якщо їм все одно, то мені не все одно. Якщо ми повернемось на лінію 24 числа, то я впевнений, Росія сяде за стіл перемовин. Ми не готові віддавати Крим та Донбас Російській Федерації”, – зауважив президент Зеленський.