“Найстрашніше”: у Росії влаштували істерику на ТБ через постачання Україні зброї із Заходу. Відео

0

Російські пропагандисти вкотре влаштували істерію через постачання зброї із західних країн в Україну. Вони називають такий стан справ “небезпечною ситуацією” і вимагають “вживати заходів”.

Про це говорили експерти в ефірі однієї з пропагандистських передач на росТБ. Вони зазначили, що структура поставок змінилася, і більшу їх частку стала займати важка зброя (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Вони змінюють структуру поставок озброєння. Вони бачать, що малюнок бойових дій змінюється, і йдуть далі, вони (постачають. – Ред.) важку зброю. Що таке важка зброя? Ось іде постачання гаубиць, зверніть увагу на калібр цих поставок, це скрізь 155 мм. Це великий калібр та велика дальність стрільби – приблизно до 40 км”, – наголосив пропагандист.

“Мало того, вони говорять про постачання ще більш небезпечної зброї, і ми маємо щось із цим робити. Це реактивна система залпового вогню 227 мм, американська. Але найстрашніше, що поставляється керована ракета з дальністю до 300 км. Небезпечна історія з танками пов’язана. У країнах Східної Європи близько 2 тис. танків. Це величезна кількість. За такого насичення зброєю дійсно треба вживати заходів”, – додав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Росія, що розв’язала повномасштабну війну, цинічно зажадала у США не допомагати Україні захищатися – не постачати зброю ЗСУ. Кремль виклав свої вимоги у офіційній ноті. Там заявили, що військова допомога “неприйнятна”, але не пояснили чому.