Не нехтуйте цuм, кін ець свіmу блuзько! Прօчuтaйте: ”Наcтане теmpява, зеmлетpусu будуть стpашн0ї сuлu…” – шօкyюче прօpօцтво з святuх кнuг ск0лuхнуло всю країну

0

Третє і останнє пророцтво Фатіми – Будьте уважні. (Сюор Люсія) “Коли світ попросив миру та безпеки та всього зла, він зробив це, раптове знищення нового Армагедону настало і все, що страждатиме”. Це були пророцтва Богородиці Фатимської, коли вона з’явилася їй трьом діти в 1917 році і він сказав, що на цій даті 2025 рік закінчився б. Люці було лише 10 років, коли відбулися виступи, які почалися 13 травня 1917 року.

Люсія та дві її двоюрідні сестри побачили Діву Марію на дубі в Холмі протягом півроку. Кармелітка Nun Lúcia do Immaculado Cora ção, остання вижила з трьох дітей, які переконалися, що побачили Діву Марію в португальському місті Фатіма, померла у віці 97 років 14 лютого 2005 року. Вона померла в монастирі Кармель в Коімбрі, де жила з 1948 року. Це послання прочитав Папа Римський Іван Павло II, який вирішив не розкривати цей секрет, бо думав, що принесе світ паніку та розпач. Тепер ще одна частина цього повідомлення розкрита.

Не з паніки, а через те, що люди вже готові познайомитися з нею, і вони можуть знати про Люсію, вона передала послання Папі Джованні Паоло II, який після прочитання дуже тремтів і вирішив не публікувати це через страху перед реакція страху. Богородиця сказала Луці: “Не бійся, мила. Я Матір Небесна, розмовляю з вами і прошу вас зробити це повідомлення публічним у всьому світі. Тоді ви зустрінете сильний опір. Слухайте і чуйте, що я кажу: гріхи людей повинні бути зрозумілі. Зі смиренними жебраками вони повинні просити пробачення за ті гріхи, які вони вчинили і за ті, які могли вчинити

Ти хочеш, щоб я дав тобі знак, щоб всі пришвидшили мої слова, які я кажу людству через тебе. Я бачу чудо сонця, всі віруючі, не віруючі, фермери, громадяни, вчені, журналісти, століття, священики, всі бачать. Велике покарання станеться всьому людству, не сьогодні, не завтра, а в другій половині 21 століття. Я вже відкрив дітям Меланії та Массіміно, “La Salette”, а сьогодні повторюю, чому людство згрішило і розтоптало дар, який дає Бог. Ніде в світі не буде порядку, а сатана панує у найвищих ступенях, які визначають ґрунт речей, тому що людей веде диявол, сіючи ненависть і помсту всюди. Чоловіки роблять смертельну зброю, яка може знищити світ за лічені хвилини.

Половина людства може бути жахливо знищена. Будуть конфлікти між релігійними орденами. Бог дозволить всім природним явищам, таким як дим, град, холод, вода, пожежа, повені, землетруси, віруси, погана погода, жахливі катастрофи та надзвичайно холодні зими, як цього разу, потроху очищати землю. Будуть хвороби без ліку, люди будуть знущатися над святими і Церквою. Будуть неконтрольовані вбивства, люди будуть вбивати себе, страждатимуть багато людей. Деякі природні явища відбудуться до 2025 року, а потім триватимуть з більшою інтенсивністю та більшими руйнуванням, клімат раптово зміниться.Вони не виживуть, відсутність благодійності один до одного та любов один одного, як любив їх мій син Ісус.