Не вірю своїм очам, це точно не сон?! Ви вже бачили сьогоднішєнє відео з Сuмоньян? Чули, що вона заявuла?! “Треба nерестатu брехатu”. Відео

0

Топпропагандистка Кремля, головна редакторка Russia Today Маргарита Симоньян несподівано негативно висловилася про перебіг “часткової мобілізації” на території країни-агресорки. Вона заявила, що “потрібно перестати брехати”, тому що це може призвести до “невідворотних втрат”.

Відповідну думку росіянка висловила в новому випуску своєї програми. Вона попередила, що брехня, яка зараз спостерігається на тлі призову до армії, може нашкодити (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Маргарита Симоньян у новому відео

Щоб потім лікті не кусати собі ж – треба припиняти брехати”, – сказала пропагандистка.

За її словами, за допомогою цієї брехні когось “відмазують”, а комусь продовжують термін служби, “як гаджету якомусь”.

Але брехня завжди веде до неправильних рішень, а неправильні рішення завжди ведуть до втрат, і часто – до незворотних втрат”, – заявила “журналістка”.

Вона закликала припинити брехати в банках, міністерствах, військкоматах, на заводах, у школах, університетах, медійних організаціях. “Треба припиняти брехати”, – сказала пропагандистка, яка сама ж постійно публікує фейки та маніпуляції.

0SHARES