Не зважаючи на norрoзи зі сторони Росії Литва від сьогодні повністю заборонuла перевозuтu по своїй території цемент та алкоголь

0

Литва 11 липня розширила список товарів, які не пропускатиме у росію через свою територію. Напередодні держава-агресорка погрожувала країні “заходами”.

Тепер у Калінінградську область не поїдуть цемент та алкоголь. Литва заявила про це після того, як у дію вступило відповідне рішення Європейського Союзу.

Загалом у зв’язку з санкціями на територію держави-агресорки заборонено експортувати цемент, деревину, спирт і промислові хімікати на спиртовій основі. Литва, як країна ЄС, повинна була дотриматися цього рішення.

росія погрожувала Литві

Напередодні держава-агресорка намагалася уникнути санкцій у традиційний для себе спосіб – погрожуючи. Так, одіозна представниця російського міністерства закордонних справ марія захарова заявила, що кремль “завершив підготовку своєї відповіді на блокаду Калінінграда”. Мовляв, якщо товари не почнуть пропускати, то росія “запровадить жорсткі заходи проти Литви та ЄС”. Водночас, що це за “заходи”, захарова вирішила не уточнювати.