Недільна звістка на яку чекала вся країна! На дно Дніпра відnравилася ціла баржа з російською військовою mехнікою: Вдала оnерація ЗСУ у Херсоні

0

ЗСУ розбили баржу , якою окупаційна армія РФ переганяла військову техніку у Херсоні . ЗСУ розбили баржу , якою окупацiйна армія РФ переганяла військову техніку в Херсоні .

Українськi вiйська розгромили ” альтернативний флот ” ЗС РФ у Херсоні . Вирушила на дно баржа , якою росіяни переганяли через Дніпро військові вантажі . Про це повідомило в Facebook Facebook Оперативне командування ” Південь ” .

Баржу ” відмінусували ” , коли вона була завантажена вiйськовою технікою та особовим складом ЗС РФ . ” Продiрявлену посудину відправлено за курсом російського військового корабоя ” , – повідомили військові . Вони уточнили , що підтверджені втрати ЗС РФ під час цього інциденту склали 5 одиниць бронетехніки та 62 військовослужбовці Росії .

ЗСУ також зазначили , що зберiгають вогневий контроль над логістикою російських окупантів на правому березі Херсонщини . Завдяки цьому , зокрема , було зірвано зусилля російських окупантів щодо відновлення антонівського залізничного мосту . Варто зазначити , що за останні місяці ЗСУ розбили три ключові мости через Дніпро на Південному фронті .

Це дозволило взяти росiйське окупаційне угруповання до ” вогневого мiшка ” . й постачання дуже ускладнене .

Шляхів до відступу немає . експерти вважають , що росіянам не вдасться довго утримувати цю територію .