Ніяка вона не Зeлeнська: ось яке пpізвище пеpша леді Укpаїни змінила багато років тому в паспоpті

0

Зараз Олена Зеленська — приклад сильної дружини та матері для всього світу. Нею захоплюються мільйони, адже перша леді України продемонструвала незламну силу духу та волі. Гідне місце вона зайняла і у світі моди, адже тепер за образами Олени слідкують з метою ці образи повторити.

Кожен вихід Зеленського і в люди тягне за собою лінійку розборів її гардеробу, зачіски та макіяжу.

Олена Зеленська розсекретила своє дівоче прізвище.

Але перш ніж стати першою леді Олена Зеленська була неймовірно вродливою та коханою дружиною суперзірки українського телебачення. Її пороги оббивали журналісти, а кожне інтерв’ю було надзвичайно ексклюзивним. Варто відмітити, що Олена давно полонила серця глядачів, які не припиняли милуватися її обличчям.

А задовго до цього Олена була простою дівчиною з прізвищем Кияшко, яка не приймала залицяння хлопця з паралельного класу. Володимир Зеленський вельми хитро зміг налагодити зв’язок з дівчиною, яка йому так сподобалася.

Молоді люди зустрілися біля відеопрокату цілком випадково. Володимир Олександрович, побачивши у руках Олени касету з фільмом, попросив її позичити, бо мовляв, дуже хотів побачити цей фільм.

Хоча насправді він багато разів його передивлявся. А щоб повернути касету Олені, навмисно взяв її номер телефону. Саме так закрутилася їхні стосунки, а доля взяла цей непередбачуваний і дивовижний маршрут.

Навіть зараз українці дивуються взаєминам подружжя Зеленських, адже не дивлячись на неймовірні складнощі та величезну небезпеку, вони тримаються разом, поки інші пари масово розлучаються.

Джерело