Ніж у спuну! Підстава з Німеччини: танків для ЗСУ не буде? У Польщі відреаrували – недопустuмо!

0

Після зустрічі у форматі “Рамштайн” у Німеччині країни-члени засідання не змогли знайти рішення щодо постачання танків Leopard Україні. 

Про це на пресконференції заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак.

“Під час зустрічі ми спілкувалися у групі 15 країн, які використовують танки Leopard. Ми хочемо створити коаліцію країн, щоб оснастити Україну цими танками. Жодних рішень не ухвалено, ми домовилися про подальші зустрічі”, – сказав Блащак.

Главу міністерства оборони Польщі запитали про слова міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса, який раніше заявив, що “немає єдиної думки про постачання Leopard”. Журналісти запитували у Блащака, які країни виступили за, а які проти.

“Через деякий час у мене будуть двосторонні переговори з моїм німецьким колегою, і я поставлю таке запитання”, – відповів Блащак.

За його словами, на зустрічі міністр Пісторіус сказав, що він є міністром другий день, тому поки що не може дати висновки щодо танків. Але Блащак висловив переконання, що “створення цієї коаліції буде успішним”.

Він також розповів про інші деталі переговорів, відзначивши, що міністри обговорили потенційний наступ РФ.

“Ми говорили про загрози, які походять від імперської політики Росії. Ми можемо очікувати на нову атаку проти України. Я постійно згадую той факт, що кремлівський правитель намагається відновити імперію зла, яка, звісно, не зупиниться, якщо почне окуповувати Україну, і захоче піти далі. Ми маємо зробити все для підтримки українців, щоб війна не перекинулася на територію Північноатлантичного альянсу”, – зауважив Блащак.