Ну що всі готові? Під вечір в ЗМІ з’явилася просто “вuuбухова” новина: росіяни вже готові до знuщення керченського мосmу, військовий експерт назвав зручний момент

0

Вже ні для кого не секрет що Кримський міст, рано чи пізно впаде, але потрібно розуміти, що переправа через цей міст – не єдина у російських окупантів. На озброєнні росіян є великі кораблі, а також сухопутний коридор через тимчасово окуповані території.

Про це розповів головний редактор Defence Express Олег Катков. Він також зазначив, що після знищення великого десантного корабля “саратов” у окупантів є ще 10 таких суден, які можуть взяти функцію паромної переправи.

Знищення кримського мосту відбудеться, рано чи пізно. На мою думку, росіяни вже були готові до його ліквідації,
– переконаний Олег Катков.

За словами фахівця, ніхто не скасовував той факт, що росіяни пробили собі сухопутний коридор, тому у випадку несправності кримського мосту, доставка зброї та техніки йтиме через Маріуполь та Мелітополь.

окупанти захистили кримський міст настільки, наскільки могли. Тому, якщо пан Данілов говорить про знищення кримського мосту, росіяни стягують туди весь захист, а ми натомість б’ємо по аеродромі – це означає, що все спрацювало.

Доречі за даними Грозєва, на цьому аеродромі ворога було 12 літаків СУ-24М і 12 СУ-25СМ. Він входив до складу військово-морського флоту росії.

Над військовою авіабазою стояли клуби чорного диму. Це повідомляли місцеві жителі, як і про самі вибухи.