“Нужно поскорее ответку по Львову ядерной…”: СБУ перехопила переписку і розмову росіян в яких “підгорає” через вчорашній удар по аеродрому в Криму

0

Після серії вибухів на аеродромі біля Новофедорівки в Криму, у росіян у звичному стилі запало. У багатьох паніка, а дехто просить атакувати Київ та Львів.

Тим часом російські ЗМІ публікують найрізноманітніші версії подій. Пропагандистка маргаріта сімоньян каже, що вибухи на аеродромі – результат диверсії. Водночас телеграм-канали окупантів кажуть, що причина вибухів – пожежа під час завантаження палива.

В росіян палає від вибухів у Криму

Представники “наймиролюбнішої нації” просять завдати ударів у відповідь – чи то по Києву, де “центри ухвалення рішень”, чи по Львову. Незрозуміло, чому росіяни просять саме удару по Львову, але гнівно пишуть про ядерну бомбу.

Серед традиційних реакцій – питання про те, де ППО та про “червоні лінії путіна”, мовляв: “Де вони і скільки можна це терпіти?”. Ну і не обійшлося без погроз “денацифікаторів” – кажуть, що “винищать усіх українців”.

З нового – в росіян уже виникають питання, чи бува, не під’їхали нашим військовим оперативно-тактичні ракетні комплекси ATACMS.

Реакція росіян на вибухи в Криму / Скриншоти Інсайдер UA

Реакція росіян на вибухи в Криму / Скриншоти Інсайдер UA

Як вам таке?!