Офіцер ВВС Польщі – Kpemлю: Ви хотіли пoділumи Україну з Пoльщею? Мu скoріше з Україною пoділuмо РФ на шмаmки

0

Офіцер Збройних сил Республіки Польща вважає, що саме у Російської Федерації, а не в України більше шансів бути розділеною на кілька частин. Нещодавно в прямому ефірі російського ТБ показали карту України з областями, які нібито повинні відійти Росії і Польщі, згідно з розрахунками путінських «фахівців». На карті західна частина України позначена як «території, які отримає Польща». Області з центрами в Одесі, Херсоні, Донецьку і Харкові відзначені як «території, які отримає Росія». Ця горе-стратегія «великого брата» обурила не тільки українців, які порекомендували Росії звернути увагу на свій склад і загрозу розпаду, а й поляків, які не спокусилися на такий «подарунок» від Москви.

«Діалог. UA »пропонує вашій увазі лист польського офіцера, який порахував заяви путінських дармоїдів мерзенною провокацією:« Здрастуйте. Мене звуть Януш Віжбовскій, я народився в Рівне, в школі вивчав і російська, і українська мови.

Але ще в юності переїхав до Кракова і більшу частину життя віддав службі Республіки Польща. Як ніхто інший знаю, що в питаннях війни і захоплення чужих територій дуже легко переходять від слів до справ. До справ мерзенним, справах паршивим, кривавим.

У нас в армії все чітко: наказ віддав – виконали, наказ отримав – виконав. Порушив присягу – злочинець, повинен відповідати. На заваді став злочину – честь і хвала, заслужив нагороду. Все розкладено по полицях, налагоджена чітка система. Але так не скрізь. У політиці, наприклад, далеко все не так просто.

Багато хто говорить одне, думають інше, а роблять третє. Ігри у них такі. Розкривають свої роти, не замислюючись над тим, що їх слова стають причинами конфліктів, воєн, кровопролиття. Чи не думають про те, що молоді хлопці, солдати гинуть через те, що у політиків не вистачило розуму вчасно погасити тліючі полум’я.

І якщо у нас в Польщі, країні, не раз страждала від воєн, це розуміють, то в Росії, як я дивлюся, люди знаходяться в якийсь паралельної реальності. Їм подобається махати кулаками з трибун, грати мускулами і хвалитися своїми танками і гарматами. І мало хто з них бачив, як неестетично виглядають зруйновані будинки, розірвані тіла і людські нутрощі, розкидані по галявині, на якій ще вчора грали діти.

З кожним днем ​​все частіше мені доводиться чути, як Росія відкрито погрожує європейським країнам. Знаючи історію, можу чітко сказати: московське панство обов’язково перейде від слів до справ. Та що там казати, якщо воно вже перейшло. Москва разом з Берліном розділила нашу країну в 1939-му. Москва «звільнила» в 90-х Молдову, відібравши Придністров’ї.

Вона ж «примусила до миру» Грузії, влаштувавши війну в 2008-му. Вона ж почала в 2014-му кривавий «русскій мір» і впевнено отдирает землі від України, поступово наближаючись до кордонів польської держави.

Всі знають, які непрості стосунки у нас складалися з українськими сусідами. Але коли в 1991 році Україна здобула незалежність від Москви, ми були першою державою, яка визнала її. І зараз підтримуємо територіальну цілісність Української держави, співпрацюємо з Києвом у військовій сфері.

Однією з перших визнала Україну в її межах і Росія, яка через роки раптом змінила свою думку і почала називати Крим «споконвічно російським».

Росіяни, «исконно русского» у вас набагато менше, ніж ви думаєте. Гляньте на вашу карту країни і дайте відповідь на питання, де споконвіку російське з того, що поки ще контролюють ваші збройні сили і спецслужби? Може бути, Чечня російська? Так чеченці вас ненавидять, цей регіон тримається в складі РФ поки тільки завдяки негласним договором, укладеним Путіним з сім’єю Кадирова.

Туди тільки кинь сірник – вмить все запалає! Може бути, Татарстан ваш? Так ви завоювали його, чому багато татари досі вас зневажають. Як ненавидять вас і кримські татари, яких ви в 40-і роки насильно депортували, відібравши житло та інше майно. Другий раз ви їх вигнали з дому, влаштувавши в 2014-му «повернення» півострова, півострова, який ніколи добровільно вашим не був. Або, може бути, Тува російська земля?

Так ви її просто загарбали, обдуривши і пограбувавши довірливих тувинців. Бурятія, Якутія, Осетія, Дагестан, Мордовія, Удмуртія, корінні жителі цих земель вас не кликали, але ви прийшли і захопили їх. Колись під вашим ярмом була і моя рідна Польща, причому захоплювали ви її кілька разів.

Скоро кожен син свого народу задасть питання: а чому я повинен підкорятися Москві? І почнуться повстання … Сибір і Далекий Схід теж підуть. Їх нічого з Москвою не пов’язує, крім п’яти мостів. Інша історія, зовсім інша культура, традиції. З чого це вони повинні бути з вами або, тим більше, під вами?

Німеччина, напавши на нас, спробувала проковтнути наші землі. І вдавилася. І так само подавиться Російська Федерація – від непомірного апетиту у неї трісне пузо, і всі нутрощі випадуть назовні.

Але Путіну і його зграї – маніякам, загралися в наполеонів, цього не зрозуміти. Їм мало війни 2014 року, так вони зараз розвели на підконтрольних телеканалах нову пропаганду. Вони і їх медіаобслуга загрожують, що поділять Україну на кілька частин, причому намагаються «примазатися» до Варшави, нахабно прибріхуючи, що наше керівництво на це піде.

Та ні, дорогі мої, Польща – це не Росія, ми правова європейська держава, яка, на відміну від вас, поважає кордони інших країн. І, пам’ятаючи 20-е і 30-е роки минулого століття, можна чітко спрогнозувати: спочатку ви хочете знищити Україну, а потім, звичайно ж, візьметеся і за нас.

Але не вгадали ви, не буде цього, песячі ваші голови! Ваші «патріоти», що вбивають на Донбасі мирних людей, які бажають крові ще. Але результати їх діяльності добре видно: сучасний Донецьк, відірваний від України, загруз у злиднях і бандитизмі. Але ви по телевізору можете тільки «героя» Прілепіна показувати, забуваючи про те, скільки злочинів він зі своїми товаришами по «ДНР» там скоїв.

Зараз ви лякаєте школярів натовцями, забуваючи про те, що і поляки теж зараз частина Альянсу. Ваше нахабна поведінка – причина як освіти, так і розширення НАТО на схід. Влада Росії лицемірно лякають своє населення натовцями, хоча самі із задоволенням їздять до країн, що входять в Альянс, на відпочинок, ведуть там бізнес, зберігають гроші в банках, купують нерухомість, навчають дітей у вузах.

Те що ви готуєте свою країну до великої війни, зіграє з вами злий жарт. Ви не переможете в протистоянні з НАТО. Ваша промисловість, включаючи ВПК, безнадійно відстала від світових стандартів. Москва, почавши війну, буде похована під купами власного металобрухту і купами свого ж д..рьма. Виборці, які вибрали, Путіна, голосували не за це.

І коли замість «стабільності» вони отримають криваву бійню, причому явно програшну, Російська Федерація розвалиться на дрібні складові. Що це буде, вже не важливо: республіки, області, маленькі держави. Важливіше те, що тієї Федерації, яка всім загрожує війною, вже не буде.

І винні в цьому будете ви. Зараз ми проводимо спільні навчання з Україною і країнами Прибалтики і готові зі зброєю захищати свої землі. Нам допомагають партнери по НАТО. І ми не потерпимо розпалювання війни у ​​наших кордонів. Ви планували поділити Україну з Польщею? Дивіться, як би ми з Україною не поділили РФ на друзки!»

Джерело