Окупанmu колонамu вmікаюmь із Мелітоnоля у Крим, – Федоров

0

Російські військові втікають з окупованого Мелітополя Запорізької області у бік Криму цілими колонами. Щоб вивезти крадене, військові “другої армії світу” зламують гаражі та викрадають автомобілі цивільних.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров. Він застеріг місцевих жителів, щоб ті заздалегідь убезпечили свій транспорт – і той не дістався окупантам.

“Окупанти побігли з Мелітополя у бік тимчасово окупованого Криму. Колони військової техніки вже зафіксовано на пункті пропуску у Чонгарі. Це було очікувано – стрімкий український наступ не залишає їм жодних шансів”, – написав Федоров.

У Генеральному штабі ЗСУ підтвердили цю інформацію, зазначивши, що подібне відбувається по всьому півдню. Більшість транспортних засобів із причепами, завантаженими награбованим майном, за кермом – російські військові.

“У місті Пологи Запорізької області російські окупанти виламують ворота приватних гаражів, забирають у місцевих жителів приватні автомобілі. У Новій Каховці Херсонської області загарбники масово почали вивозити меблі та побутову техніку з тимчасово залишених осель”, – повідомили у Генштабі ЗСУ.

Ну а після вдалого контрнаступу ЗСУ на Харківщині та Херсонщині окупанти на Донбасі й Запоріжжі почали здогадуватись, що скоро прийде і їхня черга.

На думку міського голови Мелітополя Івана Федорова, який після російського полону був змушений залишити місто, учасниками опору є всі місцеві жителі, які не співпрацюють з окупантами, а таких 99%. За його словами, партизанський рух у Мелітополі – не виняток, а правило.