Окупанти поскаржилися на танки Leopard у районі Бахмута

0

Танки Leopard, передані Україні західними партнерами, ймовірно, вже відкрили полювання на окупантів на східному фронті. Росіяни помітили їх, зокрема, у районі Бахмута на Донеччині.

На це поскаржився радник ватажка “ДНР” Дениса Пушиліна Ян Гагін, повідомили пропагандистські ЗМІ. Українська сторона вихід західних танків на бойові завдання поки не коментувала. obozrevatel.com

Нагадаємо: 24 лютого Польща оголосила про відправку перших танків Києву. Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що бойові танки Leopard 2 вже прибули до України. Підтвердив це і президент України Володимир Зеленський.

27 лютого в канцелярії прем’єр-міністра Польщі повідомили, що передадуть Україні ще 10 танків Leopard 2 та 60 танків Т-72 та PT-91 Twardy. Це станеться, щойно буде завершено підготовку українських екіпажів – приблизно за кілька тижнів.

Вони практично перебувають у процесі передачі, тому скоро будуть в Україні”, – наголосили в канцелярії.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

– у Німеччині не виключили, що Україна може отримати сучасні танки Leopard 2 у кількості, що було обіцяно – 300 одиниць. Тоді перебіг війни значно зміниться, і українська армія перехопить ініціативу;

– Швеція планує надати Україні додаткову військову допомогу. Стокгольм хоче надати десять танків Type 2A6 і 2A5 Leopard для планового оснащення двох українських танкових батальйонів.