Олег Жданов. ЗСУ повертають Херсон! Надпотужний удар: розбили вщент – такого ще не було. Переможемо!

0

У Збройних сил України з’явилася нагода придушити російське угруповання на Херсонщині, розташоване на правобережжі Дніпра.Передає корупція

Таку думку висловив Радіо НВ військовий експерт Олег Жданов.

Він зазначив, що ЗСУ вже почали знищувати окупантів, судячи з останніх успішних ударів по них. Експерт уточнив, що окупантів також можуть змусити здатися в полон.

“Шляхів відходу у них немає”, – наголосив він, нагадавши про знищення мосту через Інгулець. За словами Жданова, північне та південне угруповання росіян на Херсонщині залишилися без зв’язку.

Коментуючи інформацію про те, що окупанти мінують береги Інгульця, Жданов зазначив, що ЗСУ можуть взагалі не користуватися цією річкою, а наступати північніше та південніше неї.

“Це для нас не має сенсу, якщо у нас достатньо сил на херсонському та криворізькому напрямках”, – додав експерт.

Коли передові підрозділи не можуть стримувати контрнаступальний натиск іншої сторони та не мають достатньо боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів, сил, а також не здійснюють ротацію, то їх оборона починає руйнуватися. Про це в ефірі 24 каналу розповів військово-політичний оглядач “Інформаційного спротиву” Олександр Коваленко.

Він зазначив, якщо командування не надає наказу відступати й військові залишаються на своїх позиціях, то вони можуть опинитися в полоні.

Чому? Тому що вони опиняються в оточенні. Це логічно, це раціонально, це передбачувано,
– повідомив Олександр Коваленко.

За його словами, російське командування завжди розуміло, що відбувається у Херсонській області та які в них шанси утримати цю територію. Проте вони не надали наказу своїм передовим підрозділам відступати, тікати.