От і все! У Чехії будуmь відключаmu воду та електриuку nосольству РФ: будуть мерзнутmu, як українці

0

У Чехії активісти закликали місцеву владу відключити воду та електрику посольству держави-терориста Росії. Вони заявили, що хочуть, щоб ті мерзли, як українці, яких країна-агресор занурила у холод та блекаут.

Відповідне звернення зареєстрували у петицію. Її автором став благодійний фонд “Подарунок для Путіна, йдеться на сторінці БФ у Twitter.

“Уже кілька тижнів українські міста та села зазнають безпрецедентних ракетних обстрілів з боку Росії. Цілями в основному є електростанції, теплові станції та водоочисні споруди. Ця нова фаза війни тягне за собою катастрофічні і, більше того, повсякденні наслідки для життя цивільного населення. Не тільки квартири, школи та дитячі садки, магазини та фабрики, але й лікарні, наприклад, опиняються без електрики та води. Росія, мабуть, вирішила розбити Україну мороком та холодом”, – йдеться в петиції.

Автори документа вважають, що з погляду вищого морального принципу відповідні державні та приватні енергорозподільники мають дати російським дипломатам у Празі спробувати їх “ліки”. Вони просять відключити посольство РФ від газу, води та електрики.

“Ми дамо російському посольству в Празі скуштувати їх власний суп. У нас є петиція. Ми хочемо, щоб електро- та водопостачальники відключили всі будівлі в Празі, що належать Російській Федерації. Нехай і вони мерзнуть у темряві, як, наприклад, кияни”, – сказано у повідомленні.

Чехи обурюються через те, що Росія атакує критичну інфраструктуру нашої країни. Удари РФ по об’єктах енергетики призвели до того, що мільйони українців зараз змушені бути без електрики та тепла.