Оце так ! Цікаво, як “гетьман” тепер це прокоментує? В мережу потрапило цікаве відео, на якому Порошенко…

0

В мережу потрапило досить цікаве відео, на якому чітко видно, як експрезидент Петро Порошенко прогулюється зі своєю донькою.

Користувачі відразу зауважили що “сивочолий” в цей час повинен бу бути у відрядженні а як видно навідео він ймовірнор гудяє з донькою вулицями Лондона – хоча офіційно підтвердженої цьому інформації покине має

З даного відео екс-президент зловжив своїм становищем, щоб побачитися з сім’єю, вважає журналістМихайло Ткач.

Петро Порошенко був у Лондоні 4 червня, вночі на 5-е прибув до Польщі, де вдень виступив на фінансовому Конгресі.

Про це у Facebook повідомляє журналіст Михайло Ткач з посиланням на джерела в політичних колах, передає УНІАН.

“Сьогодні в соціальній мережі з’явилося відео, як Порошенко з дочкою гуляє в Лондоні. І це дивно. Адже Петро Олексійович поїхав у відрядження до Вільнюса і Роттердаму.

Офіційно в якості підстави для відрядження в Роттердам п’ятий президент України надав листа від Дональда Туска. Відрядження, як стверджують джерела в політичних колах, Порошенка без питань оформили. На кордоні у Порошенка виникли питання з QR-кодом, про що ми повідомляли раніше”, – зазначив Ткач.

За його інформацією, відрядження Порошенка до Вільнюса повинно було закінчитися 31 травня, а відрядження в Роттердам – 2 червня.

“І навіть якщо уявити, що Порошенко не літав до Лондона, щоб зустрітися з Макаром Пасенюком і Валерією Гонтаревою, а літав, щоб побачити сім’ю, в той час, коли мільйони українців не мають вже понад сто днів можливості провести вікенд з сім’єю за кордоном, а деякі взагалі вже повертають сім’ї в Україну, виглядають як виключне право і зловживання своїм політичним становищем”, – додав журналіст.