“Ответочка” за наші міста не забарuлася: Потужний удар nо військовій чaстuні на росії. Вcе nалає, сoтнямu лeжaть

0

Наслідки вибуху на території військової частини у Брянській області Купа засмаженого російського металобрухту, який більше не візьме участь у війні.

Після розпаду СРСР, радянські розробки в цій сфері залишилися не тільки у російських, але й в українських виробників військової техніки. Сучасні моделі українських і російських танків озброєні гарматою, здатною вести вогонь не тільки артилерійськими снарядами, але й керованими ракетами (розробленими Тульським КБ Приладобудування комплексами керованої зброї 9К116 «Кастет», 9К119 «Рефлекс», 9К120 «Свирь», а також українськими «Комбат» (копія «Рефлекса») та «Стугна-П» (копія «Кастета»).

Вогнеметний танк США у В’єтнамській війні
Це високоефективна зброя, здатна з високою точністю (для цілі типу «танк» більше 80 %) уражати бронетехніку супротивника на великих відстанях (до 5 км), в тому числі і таку, яка має динамічний захист[49].

Інша зброя
Деякі моделі танків мають встановлені автоматичні міномети, які застосовуються не тільки для навісної стрільби, але й для розкидання протипіхотних мін.

Надходять відомості, що новітні моделі китайських танків озброєні лазерною зброєю, яка здатна уражати сітківку ока[50]. При цьому необхідно усвідомлювати, що звичайний танковий лазерний приціл-далекомір також здатний викликати осліплення на дистанціях 100 чи більше метрів. Згадуючи про засліплювальну лазерну зброю слід зазначити, що вона (а також інші засоби засліплення живої сили супротивника), заборонена ООН[51].

Під час Другої світової війни на танки встановлювалися вогнемети. Вони могли бути як основною зброєю (розташовувалися на місці головної гармати), так і допоміжними (знаходитися на місці кулемета)

Командування, контроль і зв’язок

0SHARES