Панін звернувся до російських акторів-“мовчунів” після б0мбардувань Києва та Кременчука

0

Відомий російський актор Олексій Панін, який відкрито критикує путінський режим і розв’язану ним злочинну війну в Україні, записав звернення до колег-“мовчунів” у РФ після новин про нещодавні бомбардування Києва та ТЦ “Амстор” у Кременчуці Полтавської області.

Артист поцікавився, чи збираються зірки якось реагувати на всі ці трагедії у сусідній країні.

Також Панін поставив їм риторичне запитання: “Як ви із цим живете?” Відповідне відео він розмістив у своєму Telegram-каналі.

“Два дні тому бомбили Київ. Учора сталася трагедія в Кременчуці. Мій монолог зараз йтиме в порожнечу, але мовчати з цього приводу неможливо. Зараз я говорю про акторів – ви де? Ви вважаєте, що ваш голос нічого не змінить? Як ви з цим живете? Як прокидаєтеся, дивитеся у дзеркало? – почав Панін.

Назвав актор і колег українського походження, які, перебуваючи у Москві, повністю ігнорують події на Батьківщині. Зокрема, він згадав киянок Лідію Вележеву та Ірину Купченко.

“Лідо Вележева, ти ж завжди кричала, що ти киянка, що українські пісні найкрасивіші. Ти де? Поліна Кутєпова… Де пітерці? Андрій Федорцов, Олексій Нілов… Я розумію, що Михайло Боярський – це кінчена людина. Але ви, хлопці, як ви з цим живете? Ваша країна вбиває людей і ви мовчите? Ірино Петрівно Купченко – ви теж киянка… Я розумію, коли був живий ваш чоловік Лановий, ви не могли напевно відкривати рота і щось говорити… Ірино Петрівно, я не розумію вас”, – поділився своїми роздумами знаменитість.

Панін звернувся до російських акторів-”мовчунів” після бомбардувань Києва та Кременчука: як ви з цим живете

Пізніше Панін поділився ще одним відео, в якому емоційно заявив, що його сторінки в соцмережах блокують через скарги російських ботів. Усьому виною – бажання актора говорити правду про агресію РФ. У зверненні він згадав відомих опозиціонерів путінського режиму Олексія Навального та Бориса Нємцова. Першого отруїли і посадили у в’язницю через його позицію, другого – взагалі вбили. Зірка відкрито назвав ім’я людини, яка винна в цьому.

“Ми створили мою резервну сторінку в Instagram. Я виклав відео про те, що розбомбили Кременчук і Київ. Чекаємо на розблокування моєї основної сторінки. І, просто зараз мені надходить повідомлення, що мою резервну сторінку теж заблокували.

Це якась ферма ботів Росії, яка ху**ить, щоб усі люди, які говорять правду, не мали права достукатися до людей… Ви розумієте, наскільки в Росії бояться якоїсь сраної Instagram-сторінки, де людина дозволяє сказати собі хоч слово правди, що одразу блокують? Ви розумієте, наскільки Росія “встала з колін”, наскільки у нас все за*бись, що Навального посадили, Нємцова вбили? Хто це зробив? Здрастуйте, Володимире Володимировичу Путін.

Я не боюся говорити цю правду, говорити вам в обличчя. Ви – країна, бл*ть, виродків”, – висловився артист.

Джерело