Пapaсюк звepнyвся до чoлoвiкiв, які хoвaют ься і тi кaють від apмiї: “Я хoчу щоб ви yсвiдoмили одне, на фpoнтi є хлoпцi, які 4 мiсяцi на вiдпoчинкy не бyли”

0

«Я – патріот і дуже люблю свою неньку, але від армії втечу, най хтось другий йде.» – Так воно, хлопці, не працює!Всім страшно.

Ви думаєте десятки тисяч наших воїнів дуже хочуть сидіти в окопах при температурі +35? Вони б може теж хотіли забити на всьо і піти додому, до рідних. Але ні, вони стоять і стримують ворога. А чим вони гірші за вас?

На фронті є хлопці, які по 4 місяці на відпочинку не були. Їх треба поміняти. А ким? Коли відбили Київ, стало трошки легше і в частини населення війна чомусь закінчилась.І не всі тут такі професіонали. Зараз айтішники танки палять, а ще місяць тому за кодом сиділи.Ми вчимось у цій жахливій реальності.

Просто зрозумійте, що всі пройдуть це випробування, тому не витрачайте час і краще добре готуйтесь. Збройні Сили – це не покарання, а обов‘язок, який потрібно виконати.Я не хочу щоб ці слова у когось викликали емоції чи протиріччя. Просто будьте чесними перед собою і головне перед тими хто в цю землю зараз вгризається, щоб існувало життя.

Доброго ранку всім!

Володимир Парасюк