Павло Клімкін розповів, чому для росіян потрібно організувати “залізну завісу”: “Їхня мрія – це…”

0

Інтернет видання vichenews.fun  з посиланням на TCH повідомляє

Росіян потрібно припинити впускати до Європи.

А тих, яким туди таки вдасться потрапити, варто ретельно перевіряти, адже серед них може бути багато агентів ФСБ.

Про це в інтерв’ю ТСН сказав ексочільник МЗС Павло Клімкін.

“Я два місяці тому казав європейцям, що вони до цього дійдуть. Тоді хтось хапався за голову, хтось – за серце. Вже зараз розпочалась дискусія про це: бо є країни, які вже це роблять, є ті, які думають, а є ті, які кажуть, “а що ми будемо робити”. Росіянам видавалось орієнтовно 4 млн шенгенських віз. Вони їхали до Європи і витрачали гроші. Зараз кількість тих, хто їде, зменшилась на 90%, але у Фінляндії чи в Естонії все одно розуміють, що це – виклик їхній безпеці”, – пояснив ексміністр.

Клімкін додав, що серед російських туристів було багато агентів ФСБ, які причетні до резонансних вбивств та отруєнь за кордоном. Українці повинні пояснювати європейським партнерам, що наявність “російських туристів” – це виклик безпеці.

“Ми маємо зачистити “російський дух” у Європі. Дискусія почалась, вона продовжиться 30 серпня на зустрічі міністрів закордонних справ ЄС. І якщо європейці не ухвалять це рішення, то російських туристів потрібно “кошмарити” на кордоні. Хай їдуть до Фінляндії і хай оглядають кожного”, – пояснив Клімкін.

Ексміністр закордонних справ України наголосив, що росіяни не заслужили того, щоб бути в Європі.

“Вони мають зрозуміли, що Європа – це не їхня мрія. Їхнє – це Ярославль чи щось інше. Я думаю, що в Туреччині чи Дубаї їм теж будуть не раді. “Руський мір” потрібно зачистити”, – сказав Клімкін.