Перші роковини весілля планували зустрічати утрьох: вдoвa загuблoго Героя України розповіла сумну історію. Фото

0

Інтернет видання uazsu.fun з посиланням на obozrevatel, повідомляє.

Молода вдова Катерина розповіла про нездійснені мрії, які вони з чоловіком Владиславом Українцем, командиром другого взводу механізованої частини ЗСУ, плекали за місяць до повномасштабного вторгнення. У серпні 2022 року вони збиралися відзначити перші роковини весілля разом, але військовий загинув у день вторгнення російських окупантів – 24 лютого.

Герой України віддав життя, прикриваючи відхід своїх під час наступу ворога Антонівським мостом на Херсонщині. Катерина розповіла про це в інтерв’ю виданню “Суспільне”, поділившись і спогадами про знайомство з Владом.

“Так розпорядилася доля. Це було дуже романтично. Влад служив разом з моїм батьком. Одного разу, коли я дзвонила татові з відеозв’язку, він мене раптово побачив. Потім знайшов мене в соцмережах і написав. Він розповідав, що закохався “з першого погляду”, але кілька тижнів не міг наважитися написати: так ми й познайомилися, далі почали телефонувати, спілкувалися дуже багато, коли у нього була можливість, розмовляли годинами, непомітно могли всю ніч проговорити, коли вперше побачилися, Влад без вагань сказав мені. року ми одружилися офіційно”, – сказала дівчина.

Вона з сумом згадує, що після весілля Владислав дуже багато часу присвячував службі, обов’язку та присязі. Виривався додому за будь-якої можливості, хоча б проїздом, хоча б на один день. Був зразковим чоловіком, не примхливим, попри втому та часті відрядження, готовий був їсти будь-яку страву за однієї-єдиної умови – там мусить бути картопля.

“Тому, коли приїжджав у відпустку додому або до батьків, завжди ми йому готували картоплю з м’ясом у духовці”, – сумно посміхається вдова.

Наразі Катерина носить під серцем довгоочікуваного первістка від свого чоловіка та захисника. Вірить, що зможе виховати сина, гідного свого героїчного батька, вже у вільній та щасливій Україні.