Перший пішов! Нарешті. Красівоє. НАБУ прuйшло до “реформаmора”, який сам себе nреміював на 229 млн грн

0

Публікуємо допис юриста Тараса Загороднього: “НАБУ пішло по “реформаторах”. Нарешті. Красівоє. Ексголові Нафтогазу Коболєву повідомили про підозру.

Детективи НАБУ і прокурори САП вважають, що колишній голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв незаконно сам себе преміював на понад 229 млн грн протягом 2018 року.

Як встановило слідство, саме Коболєв ініціював розгляд Наглядовою радою компанії питання про погодження виплати премії за досягнення вагомих цілей. Також він сам встановив собі розмір премії у 10 млн доларів.

На думку слідства, Коболєв свідомо приховав від членів комітету з призначень та винагород і Наглядової ради компанії відомості про те, що для керівників підприємств, заснованих на державній власності, встановлено граничні розміри преміювання за підсумками роботи, а саме не більше 36 посадових окладів на рік.

У НАБУ і САП зауважили, що протягом 2018-2021 років службові особи НАК «Нафтогаз України» не сприяли розслідуванню, ховаючи від слідства документи та матеріали компанії, необхідні для встановлення обставин вчинення злочину.”

Taras Zahorodniy

НАБУ, Андрій Коболєв, Нафтогаз України

Facebook