Петро Пoрoшeнко вийшов і перед журналістами офіційно заявив, що повністю готовий долучитися до пeрeговорів щодо вuзволeння українськuх військовuх

0

Навколо процесу визволення з полону українських військових мають бути об’єднані всі зусилля – про це журналістам сказав Петро Порошенко. Як відомо, 13 травня президенти України Леонід Кучма, Віктор Ющенко та Петро Порошенко звернулися до світових лідерів із закликом допомогти українській владі врятувати захисників «А3овсталі».

«Я, по-перше, хотів би подякувати Віктору Андрійовичу та Леоніду Даниловичу за те, що ми буквально за годину сформували наше спільне звернення. Я хотів би подякувати всім: і Генеральному секретареві ООН Антоніу Гутеррешу, і Петеру Мауреру, президенту Міжнародного комітету Червоного Хреста, які долучилися до цього і дали можливість вивести хоча б поранених з тих умов, які були», – говорить Порошенко.

«Робота не закінчена. Сьогодні нам всім треба об’єднатися для того, щоби забрати з полону «а3oвців» і всіх українських військових, всіх полонених, які тримаються в заручниках російським варварським агресором», – вважає Порошенко.

«Я знаю, що це справа нелегка і потребує додаткових зусиль. Я готовий на будь-якому етапі долучитися до переговорного процесу, координаційного процесу. Тому що всі українські герої мають бути з полону повернуті додому», – переконаний Петро Порошенко.

Джерело: Прямий