Під час боїв загuнyв підполковник ЗСУ Максим Гребенник з позивним “Чибіс”.

0

Інтернет видання svit.uaword.top з посиланням на obozrevatel, повідомляє.

У боях із російськими окупантами загинув підполковник Збройних сил України, колишній прикордонник Максим Гребенник. Він був відомий за позивним “Чибіс”.

Про це у Facebook розповіла українська журналістка та доброволиця Валерія Бурлакова. Вона також опублікувала цитати Гребенника зі статті про нього, які якнайкраще характеризували воїна.

“Я коли одружився, дружині сказав: “Ти не думай, що ти на першому місці. На першому місці батальйон”. Вона поображалася-поображалася на мене, але потім зрозуміла”, – казав “Чибіс”.

Він також зазначав, що люди, які підтримують капітуляцію – це здебільшого ті, хто не воював і не проливав кров за Україну. “Вони просто не розуміють, якою ціною нам дісталися ці землі”, – наголошував воїн.

Максим Гребенник казав, що за час війни з РФ на Донбасі у ньому щось змінилося: “Ті речі, які мене раніше цікавили, тепер не цікавлять взагалі. Сидимо з друзями, п’ємо по 50, а я думаю собі: “Про що вони розмовляють? Мені з будь-яким бійцем-атошником легше знайти спільну мову, ніж з тими, кого я знаю багато років” – розповідав він.