Пішов проmu Пуmіна! Російській генерал заявив, що солдати РФ гuнуть безглуздо і різко “наїхав” на вище політичне керівництво Кремля (відео)

0

75-річний генерал, ветеран Афганістану та герой Радянського Союзу, назвав “спецоперацію” в Україні трагедією для Росії.

Колишній віцепрезидент Російської Федерації, генерал-майор у відставці Олександр Руцькой заявив, що російськими збройними силами керують некомпетентні люди, які ніколи не служили в армії, і які посилають людей на безглузду смерть. 

Фрагмент його виступу під час одного із заходів Загальноросійського руху підприємців опублікував у неділю, 29 січня, Youtube-канал Kolokol

Руцькой заявив, що розв’язана проти України війна, яку він, як це заведено в РФ, назвав “спецоперацією”, є трагедією для Росії,  тому що росіян відправляють на безглузду загибель. 

“Де вони захищають Росію? Заради чого вони гинуть? А коли люди гинуть безглуздо, це вже трагедія”, – зазначив колишній віцепрезидент і додав, що в російській армії немає жодного полку, в якому не було б убитих і поранених. 

Колишній російський високопосадовець наголосив, що військове керівництво РФ нездатне проводити оперативно-стратегічні наступальні операції через свою некомпетентність.

“Чверть століття збройними силами керують узагалі некомпетентні люди. Що може статися зі збройними силами? Ось вам підсумок. Міністр оборони у нас в армії не служив, військової освіти немає, і п’ять його заступників в армії взагалі не служили. Що це за Міністерство оборони?” – заявив він.

За словами Руцького, Росія не має такої армії, яка здатна перемогти в цій війні.

“Для того, щоб проводити такого роду операції, треба мати відповідні збройні сили. Якщо збройні сили не володіють можливістю проводити оперативно-стратегічні наступальні операції, то краще не лізти, тим більше поза своєю країною”, – заявив російський генерал

Довідка

75-річний генерал Олександр Руцькой народився в українському місті Проскурові (тепер — Хмельницький). Був пілотом штурмовика Су-25 під час війни в Афганістані, його літак двічі був збитий. Отримав звання героя Радянського Союзу. 

Від 1991 до 1993 займав посаду віцепрезидента Російської Федерації. У 1996-2000 роках був губернатором Курської області. Почесний громадянин міста Курська.