Пiсля пeрeдaчі нам нoвітньої збpoї цiль нoмeр oдин – це Kpuмсьkий мiст на днo – навіть ППO не спaсe: yдap 3СY

0

Кримський міст залишається ціллю номер 1 для наших військових.

Військовий експерт Олександр Коваленко розповів, як саме можна буде знищити Кримський міст.

За його словами, вже спостерігається контрнаступ ЗСУ в Херсонській області

Як він розповів в ефірі проекту FreeДом, для цього можливо задіяти і “Нептун”, і “Гарпун”для удару по Кримському мосту.

Але питання, з якої відстані.

“Ефективність ураження такого об’єкта як Керченський міст у першу чергу залежить від максимального скорочення дистанції від пуску до ураження, щоб засоби ППО не спрацювали досить якісно”, – говорить експерт.

Тобто він натякає на деокупацію Запорізької та Херсонської областей, оскільки саме в такому випадку відкриються найбільш вигідні позиції для ведення вогню по Керченському мосту – Мелітополь, Бердянськ, Генічеськ.

За словами Коваленка, вже спостерігається контрнаступ ЗСУ в Херсонській області, є просування по низці населених пунктів.

Журналіст запитав в експерта, чи вводять зараз окупанти додаткові заходи безпеки через розмови про удар по Кримському мосту.

“Фактично всі ті сили і засоби, які можуть застосувати російські військові для запобігання подібного роду удару, вони вже застосовують. Це створення ешелованого ППО, барж з радіолокаційними пастками”, – каже Коваленко.

Але все це може бути неефективно. Всі пам’ятають з історії з крейсером “Москва”, що російське ППО неефективне проти протикорабельних ракетних комплексів.

“Ми зараз бачимо ситуацію з тимчасово окупованими територіями, які також покриті ешелонованим ППО, але це не допомагає проти HIMARS”, – зазначив військовий експерт.