“Побачення в ефірі”: Зеленська розповіла, як довго не бачилася з чоловіком і як змінилася їхня сім’я за час війни

0

Інтернет видання litera з посиланням на TCH повідомляє.

Перша леді України Олена Зеленська розповіла, як довго не бачилася із чоловіком та як змінилася родина президента за час війни.

За словами Зеленської , їхня родина, як і багато українських сімей, зараз роз’єднана.

Про це вона сказала в інтерв’ю “Фактам ICTV” у ефірі телемарафону “Єдині новини”.

“Він (президент України Володимир Зеленський – ред.) живе на роботі. Ми його майже не бачимо. Два з половиною місяці ми взагалі не бачилися, спілкувалися лише по телефону”, – каже перша леді.

Зеленська зазначає, що останнім часом у їхньої сім’ї нарешті з’явилося кілька можливостей побути разом, зокрема через публічні заходи.

“І я вам також вдячна за цю можливість, тому що ми зараз проводимо час разом. Побачення в ефірі. Це така чудова нагода попити разом чаю”, — каже подружжя.

За словами Зеленської, їхня сім’я за час війни не надто змінилася — між ними, як і раніше, панує порядок.

“Не можу сказати, що наша сім’я дуже змінилася. Ми тримаємося, все добре, у нашій сім’ї, як і раніше, порядок. На жаль, ми не можемо посидіти, повечеряти всією сім’єю, поговорити про всі справи”, — каже перша леді.

Водночас, президент каже, що вони з дружиною вечеряють разом віртуально — щодня розповідають, хто і що мав на вечерю.

“Як і всі, ми чекаємо, що можна буде об’єднатися знову, як і всі сім’ї в Україні, які роз’єднані зараз, які чекають на своїх рідних, близьких, які хочуть знову бути разом”, — каже Зеленська.