Побачила журналістів, почала mікаmu: Юлія Тимошенко від нового року відпочиває у п’ятизірковому готелі “Kempinski” в Дубаях

0

Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимощенко зустріла новий рік у Дубаї. Її помітили на віллі п’ятизіркового готелю “Kempinski”.

Про це йдеться у розслідуванні журналіста УП Михайла Ткача. За його даними, народна депутатка початок нового року провела у Дубаї.

Що відомо про відпочинок Тимошенко у Дубаї

Юлія Тимошенко проживала на віллі п’ятизіркового готелю “Kempinski” на насипному острові Палм-Джумейра. У розслідуванні зазначають, що у Дубаї, лідерка “Батьківщини” веде обережний спосіб життя.

Її неможливо побачити, наприклад, на набережній, де вранці і ввечері полюбляють гуляти тутешні відпочивальники.

Залишаючи помешкання, Тимошенко з обережності сідає в авто не на вулиці, а у підземному паркінгу.

Журналістам УП вдалося спостерігати за відпочинком Тимошенко та її чоловіка на приватному закритому пляжі готелю 5 січня. Проте щойно народна депутатка помітила увагу до себе, вона одразу залишила пляж.

Також журналісти зазначають, що родина доньки політикині переїхала до Дубая ще до початку повномасштабного вторгнення і зараз там мешкає з нетривалими виїздами до Європи.

2 місяці тому журналісти УП зафіксували зятя Тимошенко Артура Чечоткіна у готелі “Kempinski” у Відні, коли лідерка “Батьківщини” приїздила до столиці Австрії з робочим візитом.