“Побачите, скоро армію путіна закатають у беmон! Україна насправді нічого ще і не починала..” – Обухов

0

Глава країни-агресора росії Володимир путін стверджує, що рашисти “ще нічого не починали” в Україні, але насправді нічого не починала сама Україна.

Усього за кілька місяців завдяки новим постачанням високоточної сучасної зброї ситуація на фронті кардинально зміниться. Армію путіна ЗСУ “закатають у бетон”.

Ворогу не вдасться приховати втрати своїх військових у цій війні, бо вони є колосальними. Коли вони наблизяться до “позамежної” позначки в 100 тис., похорон буде в кожному селі, в кожному місті росії.

Таку думку в інтерв’ю висловив голова Фонду “Стоп Інформ Терор росії” Герман Обухов.

– російський ВЦВГД провів нове “закрите” соцдослідження. росіян запитували про ставлення до “спецоперації” в Україні. Водночас 30% відповіли, що війну необхідно зупинити. Ми розуміємо, що довіри до таких “досліджень” немає, але чи припускаєте ви, що у випадку з війною в Україні у росіян буде те саме, що і з “кримнаш” – спочатку ейфорія, потім розчарування?

– Тут не просто розчарування, тут буде гірше. У Криму була зовсім інша історія, майже безкровна. Тут реальна війна з тисячами жертв, усе зовсім по-іншому. Впливатиме на росіян не стільки сама війна, скільки економічні зміни в росії. Вони вже почали впливати.

Але це можна було передбачити – що буде збільшуватися не кількість прихильників війни, а навпаки, кількість противників. Це працює в будь-якій країні і в тих же США. Згадайте В’єтнамську війну. Антивоєнні настрої наростали з кожним роком, бо звідти надходили труни й у людей виникали запитання: навіщо ми воюємо там?

Найближчим часом ми плануємо розпочати кампанію в Європі з утвердження росії як країни з фашистським режимом. Є п’ять ознак неонацистської держави, і путінська Росія цілком відповідає їм. Ідеологічна складова дуже важлива.

– До речі, США готуються до визнання росії країною-спонсором тероризму. Це ж хороше рішення?

– Так, це непогано, але треба визнавати росію не спонсором тероризму, а державою-терористом. Але на це сенатори та Конгрес не підуть, це надто сильно.

Джерело