Пoчалoся! 30 хв тому На росії у Ростовській області військові з кyлемеmів рoзsmpіляли nоліцейських. ВІДЕО

0

У місті оголошено надзвичайну ситуацію.(щоб переглянути відео прокрутіть до кінця тексту)

У Ростовській області поліцейські з Новошахтинська отримали наказ одягнути бронежилети та озброїтися автоматами. У місті шукають чоловіка з кулеметом, який поранив поліцейського.

Як повідомляє «Baza» у Telegram, у Новошахтинську запроваджено план «Сирена». Силовики розшукують невідомого чоловіка зростом 180-190 сантиметрів, одягненого в камуфляж та озброєного кулеметом. За попередніми даними, він напав на поліцейських — один співробітник отримав поранення.

Троє співробітників ППС прочісували місцевість, як раптом побачили в лісі чоловіка у балаклаві, камуфляжі та зі зброєю. Побачивши працівників, невідомий почав стріляти.

Один із поліцейських отримав поранення у таз, його госпіталізовано. Після перестрілки невідомому вдалося втекти — зараз його шукають у місті та найближчих районах.

Чоловік із кулеметом у Новошахтинську може бути дезертиром. Зараз у місті закривають виїзди та дитячі садки.

Чоловіка, який відкрив стрілянину по співробітникам поліції та поранив одного патрульного, поки що не знайшли. За даними поліції, стрілець може бути дезертиром.

Жителів просять бути уважними і не виходити на вулицю. У місті закривають дитячі садки, виїзд із Новошахтинська теж закритий.

«Перед мостом якийсь заміс. Там взагалі жесть».

Жителі Новошахтинська стоять у корку на перекритій дорозі. У місті та околицях шукають чоловіка з кулеметом, який поранив співробітника поліції.

Патрульні натрапили на стрільця в Новошахтинську, коли шукали зниклу жінку.

Поліцейські були одягнені у цивільний одяг. Вони прочісували місцевість у пошуках 43-річної Оксани Панченко, яка нещодавно зникла. Під час пошуків біля місцевого заводу вони й натрапили на невідомого чоловіка зі зброєю та у балаклаві (імовірно, він потрапив на відео). Чоловік почав стріляти по патрульним та поранив одного співробітника.

Стрілка шукають по всьому місту — у Новошахтинську закрито дитячі садки та школи (учнів не випускають на вулицю). Також перекрито в’їзди та виїзди з міста.