Почалося! Кадиров в сльозах прибіг до путіна. Чеченська Республіка Ічкерія розпочuнає бороmьбу за незалежнісmь ВІДЕО

0

Прихильники незалежної від росії Чеченської Республіки Ічкерія розпочали підготовку до бойових дій на території Чечні. Вони вже здійснюють розвідку та поділили територію республіки на фронти й сектори.

Про це у відеозверненні заявив спікер “Батальйону імені Шейха Мансура” Іслам Белокієв.

Невдовзі після його заяви очільник Чечні у складі росії рамзан кадиров попросив у президента рф володимира путіна розмістити на Кавказі засоби ППО (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Ічкерійці розпочали підготовку до бойових дій в Чечні. …Нами проводиться не лише політична робота, але й військова підготовка, метою якої є деокупація і деколонізація з подальшою денуклеаризацією російської імперії. Зокрема, Чеченську Республіку Ічкерія ми розбили на три фронти і 16 секторів відповідно.

У кожному із цих секторів ми почали планомірну роботу з місцевим населенням для виявлення ворожої дислокації, шляхів пересування, типів озброєнь, кількості людей і техніки. …Нам також відомі ворожі позиції, російські бази. Ми навіть знаємо, скільки кухарів працює на тій чи іншій базі”, – заявив Іслам Белокієв.

У відповідь очільник Чечні у складі російської федерації рамзан кадиров оприлюднив своє звернення у Telegram-каналі, у якому заявив про необхідність розмістити у горах Кавказу системи протиповітряної оборони.

“В сучасних умовах росії потрібні нові стратегічні воєнні рішення. У зв’язку з цим доведеться провести безліч змін, але передусім я вважаю, що в горах Чеченської Республіки, на південних рубежах росії, як ніколи потрібні системи ППо

Базу можна розмістити на місці танкової частини у Шалинському районі. Від ворога будь-якої миті можна очікувати будь-чого, тому нам необхідні випереджальні тактичні заходи”, – написав кадиров.

Джерело