Почнеться пов стання: армія Білорусі може вuйтu пр0ти Лукашенка

0

Згідно з прогнозом військового експерта, в Білорусі може статися справжнісінький соціальний вибух

Почнеться повстання: армія Білорусі може вийти проти Лукашенка

Повна непокора армії і громадські заворушення – ось так може закінчитися політична кар’єра білоруського диктатора Олександра Лукашенка.

Підпишись на Hyser.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!Підписатися

За словами військового експерта Олега Жданова, якщо вторгнення в Україну з боку Білорусі і відбудеться, то це означатиме повний кінець для Лукашенка. Про це він написав у своїй колонці на сайті НВ.Play Video

При цьому, експерт вважає, що Путін шантажує білоруського президента його сином, але Лукашенко намагається максимально відтягнути терміни вторгнення в Україну.

“Цей напад на Україну може стати кінцем Лукашенка. Він тому і намагається максимально відстрочити дату вторгнення. Тому що на сьогоднішній день для нього це віддання наказу про початок вторгнення може стати тригером для соціального вибуху всередині країни. Або невіддавання наказу може стати тригером для того, щоб Путін зробив спробу його усунення від влади.

У Лукашенка дуже серйозне загрозливе становище. І, незважаючи на те, що армія є силовою структурою, якщо буде народне невдоволення, то армія може підтримати народ. І може перейти на бік народу і відмовитися виконувати наказ по вторгненню. І це може призвести до відсторонення його від влади. Ці ризики Лукашенко розуміє. Але він сам себе загнав у такий кут, коли з одного боку невдоволення суспільства і самої армії, а з іншого боку у нього Путін, який наполягає на тому, щоб Білорусь втрутилася в ситуацію в Україні — вступила у війну.