Подія, про яку писатимуть в книгах! героїчний наказ: всім військам – взяття Бахмуту! Доля ЗСУ. Всім планам kінець – переможемо

0

Російські загарбники відчайдушно продовжують намагатися захопити місто Бахмут на Донеччині, хоча усі їхні спроби виявилися провальними. Українські військові зірвали уже 6 чи 7 “дедлайнів” ворога, які встановлювало російське військове командування для захоплення цього міста.

Про це розповів командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський в ефірі телемарафону. Він пояснив, навіщо окупантам це місто, що вони готові витрачати на його захоплення стільки сил і засобів.

За словами Сирського, окупація Бахмута не матиме для РФ жодного стратегічного значення. Проте захоплення міста важливе загарбникам у символічно-психологічному сенсі

“У військовому плані він (Бахмут. – Ред.) не має стратегічного значення, поряд з цим він має значення психологічне”, – зазначає командувач Сухопутних військ ЗСУ.

Російське командування хоче захопити місто, щоб підвищити моральний дух у лавах загарбників, який суттєво впав після низки втрат – Херсону, частини Херсонської області та Харківщини.

Для цього, Російські війська намагаються будь-якими методами захопити Бахмут, тому змінюють тактику бойових дій. Ворог намагається діяти малими групами. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Черевий в ефірі телемарафону.

За його словами, російські найманці намагаються поринути в українські позиції малими групами.

«Мужність, зосередженість та мотивованість наших підрозділів змушує їх хоча б частково змінювати тактику. Зокрема, на Бахмутському напрямі зауважуємо, що ПВК «Вагнера» створює невеликі штурмові групи, які намагаються діяти більш розосереджено, щоб максимально швидко доходити до наших позицій та намагаються проникнути в окопи», – пояснив він.

Черевий зазначив, що система спостереження українських військ дозволяє відстежувати ворога та передбачати такі дії окупантів.

«Ми відстежуємо ці зміни, у нас потужна система спостереження за полем бою завдяки як нашим логістичним можливостям, так і волонтерській потужній допомозі. Ми по суті онлайн бачимо поле бою. Вже знаємо, як нам легше відстежити ворога», – додав речник.

Нагадаємо, тривають запеклі бої, армія РФ зазнає “максимальних” втрат в особовому складі.

У Бахмуті тривають запеклі бої, але Збройні Сили України відбивають атаки росіян та завдають їм “максимальних” втрат в особовому складі. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив речник Східного угрупування ЗСУ Сергій Череватий.

За його словами, противник не залишає спроб оточити Бахмут і атакує, прикриваючись вогнем усіх видів артилерії та авіації.

Він зазначив, що українська оборона тримається, а ЗСУ виявляють злагодженість і завдають противникові серйозних втрат.

“У Бахмуті тривають найбільш жорстокі та криваві бої. Вони спочатку проходяться всіма засобами ураження, а потім розбиваються на маленькі групи по 10-15 людей і намагаються проникнути в наші бойові порядки, але воїни тримаються”, — сказав Череватий.

А Поширення російськими пропагандистами інформації про “мікроуспіхи” в районі Бахмута “виглядає сміховинно”, а окупантам протистоять українські військові, “які утримують і знищують більшу за чисельністю армію ворога”. Про це заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону.

“Якщо ми трохи піднімемося над локальною ситуацією в Бахмуті, ми зрозуміємо, про яку просто сміховинну для найбільшої за територією країни світу ситуацію йдеться”, – сказав Череватий.

Він зазначив, що інформаційно-психологічні операції окупантів зараз спрямовані на те, щоб максимально поширити інформацію про якусь частину населеного пункту, кілька вулиць, якусь висоту.

Спікер Східного угруповання військ ЗСУ нагадав про плани окупантів напередодні повномасштабного вторгнення – захоплення Києва за кілька днів, та порівняв це із нинішньою ситуацією.

“Вже понад чотири місяці вони не можуть нічого зробити… Вони по суті вперлися в наших Бахмутських титанів – воїнів, які довели всьому світу, що неможливе є можливим. Вони величезну за чисельністю армію просто щодня перемелюють і знищують її потенціал”, – сказав Череватий.

джерело:korupciya.com