Покu бaцька в “Кuтаї” – Білорусь “палає” – аеродром накрuло: воrонь розnлатu. Kарма в дії

0

Як всі вже знають, вранці 26 лютого на військовому аеродромі “Мачулищі” в Білорусі сталися два вибухи, які призвели до пошкодження російського військово-транспортного літака і снігоприбиральної техніки.

Цей удар по аеродрому на базі військ РФ і втрата російськими окупантами літака А50 дає зрозуміти Кремлю ‒ для їхньої армії немає спокійних місць у Білорусі. Про це в коментарі Radio NV сказав відомий військовий експерт Сергій Грабський.

“Пошкодження такого літака є досить серйозним ударом по можливості противника відстежувати зміни в наших системах протиповітряної оборони. І такий дуже істотний удар, якщо врахувати, що це сталося в 12 кілометрах від Мінська. противник повинен розуміти, що для нього немає так званих спокійних місць десь навіть на території Білорусі”, – сказав експерт.

За словами Грабського, на злети А50 змушена була реагувати українська система ППО, що дозволяло росіянам збирати інформацію про неї. А тепер, каже Грабський, росіяни тепер подумають двічі або тричі, перш ніж знову відправити такий літак до Білорусі

“Потрібно розуміти, що такі літаки ‒ так званий штучний товар, вони відповідають за прикриття певних напрямків. Тобто, направивши цей літак сюди, вони повинні оголити інший напрямок. Чи піде на це Російська Федерація? Час покаже”, – підсумував він.