Поки Вeлика Бритaнія рaхує кoпійки, ми рaхyємо жep mв, – Олeна Зeлeнcька

0


Економічні наслідки України від повномасштабної війни проти РФ важко позначаються на її союзниках. Як заявила перша леді країни Олена Зеленська, поки британці “рахують копійки”, українці “рахують втрати”.

“Я розумію, що ситуація дуже важка. Але нагадаю, що під час епідемії COVID-19, а вона у нас ще є, коли були стрибки цін, постраждала і Україна. В Україні ціни теж зростають. Але ще гинуть наші люди”, – сказала Зеленська в інтерв’ю ВВС.

У Британії рівень інфляції, за прогнозами, у 2022 році досягне 42-річного максимуму 13,3%. Британський прем’єр-міністр під час візиту до Києва минулого місяця заявив про те, що сім’ям у всій Європі доведеться пережити кризу вартості життя та “тримати курс” з Україною, щоб протистояти російській агресії.

Банк Англії заявив, що основною причиною високої інфляції та низького економічного зростання є зростання рахунків за електроенергію, спричинене повномасштабним вторгненням Росії в Україну. “Коли ви починаєте рахувати гроші на своєму банківському рахунку або в кишені, ми робимо те саме і рахуємо наші втрати”, – сказала Зеленська.