Поnалася “голубка” ця жінкочка не проста, вона майже рік перебувала у розшуку, але сьогодні поліція її все таки затрuмала. Фото

0

Перебувала у розшуку майже рік: затримано скандально відому суддю Броварського суду.

За словами керівника поліції Київщини, свого часу необґрунтованість вироків Ганни Білик відверто дивували суспільство і навіть її колег-суддів.

Відому суддю Броварського суду, яка перебувала у розшуку майже рік, затримала поліція Київщини.

Про це повідомив керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

“Свого часу необґрунтованість вироків Ганни Білик відверто дивували суспільство і навіть її колег суддів. Перебуваючи під слідством за хабарництво від 2017 року, суддя встигла ухвалити велику кількість рішень іменем України”, – зазначив він.

За словами Нєбитова, один із найгучніших епізодів у практиці Білик – зґвалтування 16-річної дівчини сироти. Тоді поліція затримала двох підозрюваних, втім колишня служителька Феміди призначила їм запобіжний захід у вигляді незначної застави, через що кривдники вийшли на волю.

“Ще влітку 2021 року Вищий антикорупційний суд оголосив Ганні Білик вирок – шість років позбавлення волі за хабарництво, а в січні вже цього року винесла відповідну ухвалу і Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду. Втім, війна дала змогу екссудді переховуватись і ухилятись від виконання покарання”, – повідомив очільник поліції Київської області.

Поліція Київщини оголосила втікачку в розшук, і, провівши низку оперативних заходів, встановила місцеперебування засудженої.

Нині екссуддя в СІЗО.

Наразі хабарниці обрано покарання у вигляді шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

©
©

Джерело