“Повертаємося до творчості”: гурт “Антитіла” за наказом Залужного більше не перебуватиме на передовій

0

Відомий український гурт “Антитіла”, учасники якого з перших днів повномасштабного вторгнення вирушили на фронт як парамедики, повертається з Харківської області до Києва. За наказом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, музиканти більше не будуть перебувати у зоні бойових дій.

Про це самі артисти повідомили шанувальникам на особистій сторінці в Instagram. Вони наголосили, що повертаються до творчості, проте продовжать залишатися у складі територіальної оборони Києва.

При цьому на передову музиканти поки що не повертатимуться.

“Повертаємося до творчості. Розпорядженням головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного “Антитіла” відряджено до Києва із зони бойових дій на півночі Харківщини”, – прокоментували артисти.

''Повертаємося до творчості'': гурт''Антитіла'' за наказом Залужного більше не перебуватиме на передовій

Вони додали, що наразі у їхніх планах активна соціальна робота, а також культурні акції за кордоном. Імовірно, група має намір вирушити у благодійний тур.

“Тарас Тополя, Сергій Вусик і Дмитро Жолудь продовжують нести службу в лавах 130-го батальйону ТРО, проте від сьогодні не виходитимуть згідно з бойовими розпорядженнями на передову як стрільці-парамедики евакуаційних екіпажів. У межах власного благодійного фонду “Антитіла” зосередяться на матеріальному забезпеченні ЗСУ та 130-го батальйону, підтримці дітей загиблих побратимів, аеророзробці”, – йдеться в повідомленні.

 OBOZREVATEL